Tým

Představujeme vám náš tým:

HANAK_centrum_brlica

Ing. Vlastimil Brlica

manager HANÁK CENTRUM PRAHA

Jednatel společnosti HANÁK CENTRUM s.r.o. V součastnosti se zabývá rozvojem obchodní sítě a redesignem prodejen – INTERIOR CONCEPT. Vystudoval VUT Brno obor Technologie a management. Od roku 2005 si při studiích přividělával montážemi kuchyní a v roce 2010 založil společnost HANÁK CENTRUM s.r.o.

Citát: „Co chceš, můžeš.“ Tomáš Baťa

 

 

RZ_znovu_600_400

Ing. Radek Zemek

manager prodeje pro CZ + SK

Vystudoval Mendelovu univerzitu v Brně, obor Design nábytku. Designu a návrhům interiérů se věnuje od školních let, důležitou částí každého návrhu je správná ergonomie a funkčnost. Souhlasí se slovy Steava Jobse“ Design není jen to , jak to vypadá. Design je i to, jak to funguje“. Aktuálně se zabývá rozvojem spolupráce s developerskými projekty v oblasti bydlení.

Citát: „Značka je pro firmu jako pověst pro osobu. A pověst si dobudete tím, že děláte těžké věci dobře.“ Jeff Bezos

 


HANAK_centrum_kolarIng. Petr Kolář

manager prodejny - H-PARK Brno

Vystudoval MZLU v Brně, obor dřevařský inženýr – specializace design interiéru. Víc jak deset let pracuji v tomto oboru a navrhuji interiéry pro své spokojené zákazníky. Dokážu poradit nejen s nábytkem, ale třeba i s barvami či doplňky. Jsem pro jednoduše a zařízený interiér, bez zbytečných kudrlinek.

Moto:
V jednoduchosti je krása a dokonalost.

 

 

HANAK_centrum_zizka

Ing. Marek Žižka - manager prodejny - Hanák centrum Brno

Vystudoval MZLU v Brně obor dřevařský inženýr – specializace výroba nábytku. Svoji kariéru v nábytkářském průmyslu začal jako konstruktér veřejných interiéru, hotelů a bank. Podílel se na realizaci sítě hotelů Sheraton, Clarion v České republice a Hotelu Hilton v Londýně. Pro rozšíření svého portfolia zkušeností pracoval pro přední firmu na výrobu kancelářského nábytku, kde zaváděl novou sériovou výrobu. V současné době má za sebou přes 300 realizovaných kuchyní u společnosti Hanák-CENTRUM a nyní se bude věnovat Vám a realizaci Vašeho snu.

Citát: „…když nemůžeš, tak přidej!“ Emil Zátopek

 

 

HANAK_centrum_vankova

 Ing. arch. Lenka Vaňková - HANÁK Centrum Brno - Křenová 72

Již od dětství se věnuje umělecké tvůrčí činnosti, kterou také aktivně rozvíjela na ZUŠ se zaměřením na výtvarnou tvorbu a dějiny umění, dále pak při studiu na Fakultě architektury při VUT v Brně. Svoji zálibu v řešení vnitřního prostoru a interiérového designu proměnila ve skutečnost během práce v architektonickém ateliéru a následně v interiérovém studiu jedné z největších českých nábytkářských firem, kde se zabývala řešením požadavků klienta – od počátečního návrhu až po finální realizaci. Nyní je připravena proměnit Vaše představy a sny o bydlení ve skutečnost.

Citát: „V umění je nejdůležitější být jiný, nikoliv nejlepší.“ Paul Cézanne

 

 

HANAK_centrum_krkoskova

Ing. Eva Krkošková

Projektantka HANÁK Centrum Brno - Křenová 72

Vystudovala Design nábytku a interiérů na Mendelově univerzitě v Brně a návrhy interiérů jsou pro ni po více jak desetileté praxi nejen prací, ale i koníčkem.

Motto:
Kouzlo funkčního interiéru tkví ve snaze o komplexní řešení a současně v důrazu na detail.

 

 

HANAK_centrum_maskova

Ing. arch. Michaela Mašková

architektka HANÁK Centrum Brno - Křenová 72

Vystudovala fakultu architektury VUT v Brně a studovala taktéž na TU Graz. Kromě návrhů interiérů se věnuje řešení celkové architektury a její vazby na interiéry.

Motto:

„Když chceš poznat člověka, podívej se na jeho práci.“

 

 

HANAK_centrum_kohoutek

Ivan Kohoutek

Projektant HANÁK Centrum Brno - Křenová 72

projektnatVystudoval Střední obchodní školu v Brně. Během dlouhé 37-leté obchodní praxe se věnoval oboru kuchyní a spotřebičů. Specializuje se na řešení grafických návrhů kuchyní a jejich začlenění do celkového interiéru.

Motto:

Je radost vařit pro své nejbližší a přátele v krásné, kvalitní a plně funkční kuchyni.

 

Haasová

Bc. Nikola Haasová - Projektantka H - PARK - Heršpická 11c

Vystudovala Fakultu strojního inženýrství při VUT v Brně, obor Průmyslový design ve strojírenství. V průběhu studia jsem přemýšlela nad tím, jakým směrem by se měl vyvíjet můj život a protože jsem od mala měla kladný vztah k designu, bydlení a tvůrčí činnosti, zkusila jsem se ucházet o práci Návrháře kuchyní.  Postupně se můj profil rozšířil na celé interiéry a jsem upřímně šťastná, že se mi tato práce stala velkým koníčkem. Jsem toho názoru, že nejdůležitější části celého interiéru je právě kuchyň. Proto ke každé zakázce přistupuji s tím, že to bude kuchyně mých snů.
Motto: Úsměv a smích je nejjistější prostředek, jak se sblížit s ostatními lidmi.

 

 

HANAK_centrum_kaplanovaIng. arch. Romana Kaplanová - architektka H - PARK - Heršpická 11c

Vystudovala Fakultu architektury VUT v Brně, obor urbanismus, kterému se věnovala poměrně krátce.
Dřevo a přírodní materiály jí učarovaly a přivedly až k dřevostavbám. Jejich navrhování a realizaci se věnovala téměř 10let.
Nabyté zkušenosti jí dnes pomáhají nalézat jednoduchá a praktická řešení pro Váš útulný domov a pohodlný život.

Motto: Krása je v jednoduchosti, dokonalost v detailu.

 

 

Hanak_Praha_Vera_Dedova

Věra Dědová - projektantka HANÁK centrum Praha - Klimentská 48

Vystudovala SPŠ textilní v Liberci, obor technolog a návrhář oděvů. Vždy jí bavilo ladění materiálů a barev do výsledné kompozice. Hned po studiu se věnovala obchodní činnosti spojené s designem. Od roku 2002 se plně věnuje navrhování interiérového nábytku značky Hanák. Její velkou předností je milý a vstřícný přístup k zákazníkům.

Motto:

Kdo žije dobrý a poctivý život, až zestárne a ohlédne se zpátky, bude se moci radovat podruhé.

 

 

srubar_orez_znovu_600_400

Jindřich Šrubař - projektant HANÁK centrum Praha - Klimentská 48

V oboru návrhy kuchyní a interiérů mám 25-ti letou praxi. Pracoval jsem pro tuzemská i zahraniční studia. Nábytek Hanák navrhuji a prodávám od roku 2015, kdy mě přesvědčil o své kvalitě a širokých možnostech.

Motto:

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.